Городнянська міська рада
Новини

Відбулося перше пленарне засідання сесії міської ради восьмого скликання

Сьогодні, 2 грудня, відбулася перша сесія восьмого скликання Городнянської міської ради.

Виконання своїх повноважень розпочали новообрані депутати Городнянської міської ради та міський голова Андрій Богдан.

Міським головою внесені на розгляд сесії кандидатури на посади секретаря, заступників, керуючого справами (секретаря) виконкому та старост.

Шляхом голосування секретарем міської ради обрано Світлану Більську, яка і раніше обіймала цю посаду.

Першим заступником міського голови затверджено Володимира Пінчука. До цього він керував фінансовим відділом міської ради.

Заступником міського голови затверджено Ігоря Лахнеку.

Керуючою справами (секретарем) виконкому затверджено Ірину Підлісну.

Депутатами затверджені кандидатури на посади старост старостинських округів, які вже увійшли до складу Городнянської ОТГ у 2018 році, з урахуванням проведеної оптимізації старостатів.

Сесією затверджено Положення про старосту, склад постійних комісій міської ради, положення про постійні комісії, кількісний склад виконавчого комітету міської ради.

Депутатами міської ради підтримано проект рішення про створення комунальної установи «Соціальний центр надання соціальних послуг» Городнянської міської ради. У перспективі він має об’єднати функції двох установ: територіального центру та центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, які зараз перебувають у стадії ліквідації.

Також затверджено структуру, чисельність апарату та виконавчих органів міської ради.

Прийнято рішення про затвердження зведеного кошторисного розрахунку робочого проекту, що стосується фінансування проекту реконструкції міського ліцею №2 та клопотання перед Городнянською районною радою про передачу до власності Городнянської міської ради закладів освіти та майна територіального центру й центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.

На цьому перше пленарне засідання сесії міської ради восьмого скликання закінчилось. Друге пленарне засідання першої сесії Городнянської міської ради заплановано провести 10 грудня 2020 року. Про час та місце буде повідомлено додатково.

Пресслужба міської ради