Городнянська міська рада
Новини

Вебінар “Прозора приватизація”

З метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малого і середнього підприємництва, створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища обласною Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки передбачені заходи щодо інформаційної та консультаційної підтримки суб’єктів бізнесу та осіб, які бажають розпочати власну справу.

Запрошуємо до участі у вебінарі на тему: «Прозора приватизація: як легко придбати державну нерухомість для власної справи», який відбудеться 01 квітня п.р. о 14.00-15.00 за участі представників Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях та Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

В ході даного вебінару будуть розглянуті наступні питання:

  • Приватизація: як придбати державну нерухомість;
  • Нові правила оренди державного майна;
  • Можливості державної підтримки МСП.

Інформацію щодо учасників в зазначеному заході надати необхідно до 17.00 год. 30 березня 2021 року на електронну адресу fondppсn@ ukr.net  (контактна особа Фінюк Марія, моб. телефон 067 524 36 65).

Для участі необхідно буде перейти за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=SPy5YLiet8s  у зазначений час в день проведення заходу, а за відсутності можливості взяти участь у зазначений час, даний вебінар можна переглянути пізніше у запису.

Участь у заході безкоштовна.