Городнянська міська рада
Новини

Вчора в режимі роботи виїзної приймальні з жителями  Дроздовиці та Стовпівки спілкувалися міський голова Андрій Богдан і секретар міської ради Світлана Більська.

     Андрій Богдан  озвучив  необхідність укрупнення старостатів, внаслідок чого існуючий Дроздовицький, найвірогідніше, буде роділено, й Горошківка, Гніздище й Стовпівка, найвірогідніше, відійдуть до Пекурівського старостату.

     Одним з перших питань у Дроздовиці було відновлення роботи місцевого дитсадка, оскільки заклад  не працює через відсутність укриття. Батьки запропонували відновити хоча б он-лайн режим з метою підготовки майбутніх першокласників до школи.

      Також Дроздовиця має нечасте автобусне сполучення із Городнею – один раз на два тижні. Андрій Богдан зазначив, що кількість рейсів збільшиться найближчим часом – тільки-но громада отримає додатковий автобус.

     Принагідно люди озвучили цілу низку дорожніх проблем. Міський голова пообіцяв порадитись із керівниками відповідних підприємств, щоб спільно вирішити дорожню проблему Будища. Можливість ремонту інших зазначених ділянок потребує додаткового вивчення.

    

     Спілкування у Стовпівці також почалося із питання ймовірного укрупнення старостатів. Найбільше збентежило людей те, що їм доведеться попрощатися із Валентином Коваленком у якості старости, якого вони поважають і довіряють.

     Турбують людей також  дорожні негаразди на грунтових дорогах та аварійний міст через річку Смяч. Щоправда, присутні самі відповіли на своє питання про міст: «Міст хоч і аварійний, а броньовану техніку рашистів під час вторгнення витримав, тож і звичайні авто витримає!». Решту дорожніх питань будуть вирішувати у рамках літнього ремонту доріг.

     Жителі Гніздища також озвучили претензії  до лісівників обох лісництв і до розчищувачів полів. Окрім руйнування доріг, спричиненого технікою, кажуть люди, у місці, де вантажать ліс, партнери зазначених підприємств влаштували на краю села  стихійний смітник.