Городнянська міська рада
Новини

Ваучер на навчання – це шанс, яким варто скористатись

У 2020 році продовжується програма служби зайнятості щодо підтримання конкурентноспроможності громадян на ринку праці шляхом видачі ваучерів для осіб вікової категорії 45+, які мають 15 років страхового стажу.

     Програма діє в межах коштів, виділених на її підтримку Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

     На підставі ваучера здійснюється перепідготовка, спеціалізація, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності.  Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання, але не може перевищувати 10 прожиткових мінімумів  для працездатних осіб. Ваучер видається одноразово. Якщо вартість навчання перевищує вартість ваучера, особа або роботодавець може оплатити різницю.

     Право на отримання ваучера мають:

  • особи віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років, до досягнення ними пенсійного віку, які не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні та мають професійно-технічну або вищу освіту;
  • особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), служби в органах внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції або Державної кримінально-виконавчої служби України у зв’язку зі скороченням чисельності штату або за станом здоров’я до досягнення ними встановленого пенсійного віку, за наявності вислуги не менше 10 років, які не набули права на пенсію.;
  • особи, звільнені з військової служби після участі в АТО, з числа інвалідів до отримання права на пенсію;
  • внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності роботи.

     Для отримання більш детальної інформації необхідно звернутися до Городнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості за адресою: м. Городня, вул. Волковича, 24д.