Городнянська міська рада
Новини

  Валентина Дяченко нещодавно відзначила свій черговий ювілей, а ще й трапився і виробничий – 33 роки у комунальному господарстві міста. Вже 31-й рік вона очолює підрозділ з благоустрою, який містяни називають двірниками

 – Наш колектив невеличкий і дружній, робить чимало щоденної роботи, яку, зазвичай, не видно. А ще маємо чимало сезонних робіт, коли треба прибрати опале листя, обрізати гілки і сформувати крони зелених насаджень, розчистити доріжки і тротуари від снігу, посипати ожеледь сумішшю піску та солі. Скоро розпочнемо підсаджувати нові рослини у рамках щорічного озеленення – плануємо  висадити 300 кущів і 150 дерев. Розсаду маємо переважно свою, бо є спеціалізований розсадник, за яким також доглядаємо ми. Так само щороку заготовляємо насіння квітів, яке висіваємо щоб в теплу пору року вони прикрашали наше місто, – зазначила пані Валентина.

     Певно, містяни вже звикли жити в охайному й чепурному містечку, тому комунальники відзначають підвищення поваги до їх роботи. Все менше трапляється випадків вуличного вандалізму, меншає й перекинутих щоранку урн. Так само все більше людей «доносять» сміття до смітників. Приємно, коли з часом з’являється суспільне розуміння благоустрою, коли власники будівель разом із колективами установ і організацій не тільки виходять на сезонні толоки, а ще й доглядають за прилеглими територіями щодня.