Городнянська міська рада
Новини

Лариса Бистревська, співробітниця комунального господарства міської ради, 1 квітня відзначатиме перший рік у дружньому колективі міських двірників. У Городню з Берилівки її привела необхідність рятуватись від постійних ворожих обстрілів.

      –Терпіла до останнього, аж поки у моє обійстя не прилетіло одразу 6 мін. Одна з них поцілила прямо у сарай. Після вибуху увесь двір був у битій птиці і пір’ї. Наступного після інциденту дня до мене приїхали міський голова Андрій Богдан і староста Сергій Руденок. Андрій Іванович запропонував переїжджати у Городню, де у мене був батьківський будинок, а щоб я швидше наважилась, пообіцяв й працевлаштувати. Отож наважилась і не пожалкувала. Домашні речі перевезли куми, міська рада також надала вантажівку. А на роботі потрапила у дружній і товариський колектив. У нас – всі класні! – розповіла пані Лариса.

     Ця «новенька» комунальниця виділяється яскравим помаранчевим костюмом й незмінною посмішкою, якою заряджає оточуючих. Жінка не боїться важкої роботи, бо хоч і працювала у Берилівці на пункті прийому молока, вдома тримала трьох корів, свинку і чимало домашньої птиці, ще й два гектари городу обробляла. Тож після таких багаторічних «тренувань» робота двірника її не обтяжує.