Городнянська міська рада
Новини

Увага! З 12 травня розпочинаються навчальні збори резервістів

З 12 травня в Чернігівській області розпочнуться навчальні збори з територіальної оборони.

На навчаннях будуть відпрацьовані навички резервістів щодо охорони об’єктів інфраструктури та органів влади, а також підтримки громадського порядку, роботу системи зв’язку всіх ланок, пунктів управління обласної та районних державних адміністрацій.

Серед іншого, під час навчань територіальної оборони відпрацьовуватимуться питання спроможності місцевих органів влади та органів військового управління до формування загонів територіальної оборони та підготовки особового складу до виконання покладених завдань. Для цього всі державні посадові особи та військові мають спрацювати як одна команда.

Важливим етапом організаційної роботи, пов’язаної з проведенням навчань резервістів, стане формування складу.

До кожної територіальної громади доведена кількість громадян, яка згідно з планом має взяти участь у навчальних зборах територіальної оборони.Досвід минулих навчань показує, що в них із задоволенням і честю беруть участь патріотично налаштовані громадяни.

Обласна та районна влада спільно з територіальними громадами проводять роботу щодо забезпечення учасників навчальних зборів всім необхідним. Насамперед, це гідні умови базування резервістів, транспорт, харчування.

Військовозобов’язаним на час проведення зборів (включаючи час проїзду до місця їх проведення і назад) зберігаються місце роботи незалежно від підпорядкування і форм власності, а також займана посада та середньомісячна заробітна плата на підприємстві, а також виплачується грошове забезпечення в військовій частині.

Головне завдання навчань: покращити навички щодо захисту своєї країни.Кожен з нас повинен продемонструвати відповідальність за безпеку своїх сімей. Всі ми хочемо, щоб в нашій країні був мир. Миру Вам.

За інформацією Чернігівської РДА