Городнянська міська рада
Оголошення

УВАГА! Оголошено конкурс  «Sсholarship в Україні», в якому до участі запрошуються  і  студенти  Городнянської громади 

     Мета конкурсу – підтримати талановиту молодь та освітні заклади, а також надати допомогу у їхньому просуванні в період кампанії залучення студентів. Крім того, маємо на меті підкреслити важливість ролі освітніх установ у цей важкий для всіх період, натомість конкурс створює можливість для них відзначити свої досягнення за допомогою творчої молоді.

У сучасних умовах цей конкурс є як ніколи актуальним, щоб українські освітяни відчули підтримку у непростий час та не втратили надію у гідне майбутнє.

      Детальніше про діючий конкурс:

Участь у конкурсі безкоштовна! Переможці (5 освітніх закладів) отримують спеціальні нагороди у вигляді “наборів медійника”, до яких входять:
● веб-камера
● освітлення
● штатив
● монопод
● бездротові навушники.

     Освітнім закладам, студенти яких беруть участь у конкурсі, ми надаємо сертифікати учасників конкурсу “Мотивація нескорених 2.0”.

     Студентам необхідно підготувати конкурсну роботу у форматі відеоролика/презентації, що відображатиме переваги їхнього освітнього закладу ( або факультету, кафедри, наукового гуртка) та надіслати на поштову скриньку grant@scholarship.in.ua для оцінки журі.

     Тема робіт – “Імпульси освіти: конкурс креативних презентацій українських освітніх закладів”.

     Заявки на участь приймаються з 20 березня по 25 травня на сторінці конкурсу https://100pidpysnykiv.com.ua/scholarship.html

Детальні умови – на офіційному сайті проєкту https://scholarship.in.ua/

Прес-конференцію з приводу старту нового конкурсу можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/cUWWAwU7qTE?si=1aOsDxsXOCq_KUtx

Як проходили попередні конкурси «Sсholarship в Україні» можна ознайомитися на сайті проєкту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/ .