Городнянська міська рада
Новини

Концерти у школі мистецтв завжди відбуваються в особливій атмосфері. Невеличкий затишний зал додає родинності будь-якому дійству, а виступи юних митців супроводжуються безпосереднім спілкуванням з глядачами. Нещодавно вихованці і викладачі дали концерт, який мав познайомити присутніх із історією української ретро-музики, проте з академічного дійства він перетворився в імпровізований джаз-клуб

       Власне, зі стилістики старовинних клубів й розпочали програму вечора. Основою репертуару стали вічні твори композиторів Мирослава Скорика, Миколи Верменича, Леоніда Вербицького, Ігоря Поклада, Ярослава Барнича і Володимира Івасюка. Цікаво, що навіть наймолодші музиканти школи мистецтв не побоялися взятися за виконання загальновідомих й улюблених естрадних хітів.

     Більшість творів прозвучали у нових, незвичних аранжуваннях, майстерно і душевно виконаних юними митцями.

     Особливим сюрпризом став виступ міського оркестру «GorodBand», який потужно завів зал, і вже до завершення концерту глядачі співали разом із артистами. Атмосфера добра і затишку настільки захопила всіх, що ні виконавці, ані гості ще довго не хотіли розходитись і влаштували одразу кілька фотосесій на згадку.

     У фойє школи працював також ринок сувенірів, виготовлених вихованцями художніх класів. Кошти від їх продажу, а також зібрані пожертви від гостей концерту передали на потреби наших захисників.