Городнянська міська рада
Новини

Урочисте закриття табірної зміни у “Полісяночці”

24 липня відбулося урочисте закриття табірної зміни відпочинку дітей у СДЗОВ “Полісяночка”. 63 дитини провели у ньому 21 незабутній день. Директор табору Халюк Н.І. спільно зі своєю професійною та досвідченою командою організували неймовірно насичену, змістовну та дуже цікаву програму відпочинку. А ігри, квести, подорожі, екскурсії та п’ятиразове збалансоване харчування сприяли оздоровленню відпочиваючих.

Кожного дня на дітей чекали різноманітні заходи: походи на стадіон, в дендропарк, до музею, до поліції; були проведені “Спортивний” та “Піратський” квести, спортивні естафети, відкриття Малих Олімпійських ігор; ігрові програми та шоу “Х фактор”, “Караоке в Полісяночці”, “Хто зверху?”, “Найрозумніший” “Поле чудес” та ін., були обрані Містер та Міс табору; діти варили куліш з козаками Городнянського Свято-Миколаївського полку; їздили у м.Чернігів грати у боулінг, відвідали “Дитячу планету” та парк   атракціонів.

Уся зміна проходила у ритмі танцю під керівництвом волонтерів Ільяса Тимура та Волочок Владислави, від яких усі в  захваті. На урочистому закритті діти спільно зі своїми наставниками продемонстрували майстерні та синхронні танцювальні рухи, які вони вивчали протягом усього відпочинку. А пісні та танок у виконанні вихователів табору став справжньою родзинкою заходу.

Свято прощання зі зміною табору було яскравим, веселим і водночас трішки сумним, адже завжди не хочеться прощатися з чимось насправді хорошим.

Діти задоволені відпочинком та оздоровленням. Щасливі, сповнені сил та незабутніх вражень, вони будуть довго пам’ятати про все цікаве, що відбувалося у таборі і обов’язково захочуть повернутися сюди ще раз.