Городнянська міська рада
Новини

Україна – єдина, і Городнянщина- її невід’ємна частинка. Це ще раз напередодні Нового року підтвердили мер Києва Віталій Кличко та депутати Київської міської ради, проголосувавши на сесії за виділення Городнянській громаді два мільйони гривень для підтримки її життєзабезпечення.

Дізнавшись у розмові з міським головою Андрієм Богданом про життя прикордонної громади, її відновлення й необхідність забезпечення подолання всіх можливих викликів, Віталій Кличко виніс пропозицію про фінансову підтримку Городнянської громади на сесію Київської міської ради, і депутати дружно його підтримали.

Напередодні новорічних свят кошти в сумі два мільйона гривень вже надійшли в міський бюджет і стали не тільки святковим подарунком для Городнянщини, а й знаком дружньої підтримки та єдності.

Ми чудово розуміємо, яка нині непроста ситуація в столиці, яку ворог нещадно обстрілює, де нині відбуваються тотальні відключення електроенергії. І на фоні цього бачити й чути проблеми маленьких прикордонних громад і протягувати їм руку допомоги- це свідчення високого патріотизму й людяності, розуміння того, що столиця України і її віддалені регіони- єдине ціле. Мабуть, це одна із складових запоруки незламності та стійкості нашої країни.

Ми щиро вдячні меру Києва Віталію Кличку, депутатам Київської міської ради та всім платникам податків міста Києва за таку суттєву і важливу для нас підтримку.

Ці кошти будуть ефективно використані для потреб громади і про їх застосування буде прозвітовано перед Київською міською радою. Дякуємо, друзі, за те, що бачите нас і чуєте і готові підставити своє плече в непростий для країни час.

На зображенні може бути: 2 людини та люди стоять

Переглянути статистику та оголошення

Просувати допис

264264

17 коментарів

26 поширень

Подобається

Коментувати

Поширити