Городнянська міська рада
Новини

Шановні жителі громади!

Прийміть найщиріші вітання з прийдешнім Новим роком!

Новий рік – свято, на яке чекають і дорослі, і діти. Хоча сьогодні через війну святкового настрою практично немає, але надія на світле майбутнє та здійснення бажань живе в душі кожного українця.

Дуже хотілося б, щоб усі негаразди, проблеми, гіркота втрат та нездійснених сподівань залишилися у році, що минає. Він був надважким випробуванням на міцність і  для громади, й для кожного з нас. А у році прийдешньому аби здійснилося найзаповітніше – Україна здобула Перемогу та повернувся мир у наші домівки, а з ним – і добробут, благополуччя та злагода.

 У ці передноворічні дні бажаємо вам миру, оптимізму та віри в свої сили задля щастя своєї родини та процвітання нашої країни. Подаруйте своїм близьким найдорожче та найцінніше – любов, турботу та увагу.

Нехай Різдвяні свята принесуть вашим родинам Господнє благословення, а спілкування з рідними та друзями зігріє ваші стомлені від неспокою серця. Нехай у ваших оселях назавжди запанують достаток, взаємна повага та злагода! Будьте здорові та щасливі! З Новим роком!