Городнянська міська рада
Новини

Україна святкує 30-у річницю незалежності. Захисники України: Данило Акіменко

Упродовж сторіч мільйони українців боролися за здобуття незалежності, пройшли через зради, війни та голодомори. А здобувши таку омріяну свободу й державність, наші сучасники змушені зі зброєю в руках захищати суверенітет і територіальну цілісність держави від зазіхань північного сусіда.

Цього року Україна святкує тридцяту річницю незалежності. За усю свою багатовікову історію наша держава жодного разу не була агресором, але відчайдушно боронила кордони від чужинців.

Які вони, наші захисники, чому обрали такий життєвий шлях і вирішили стати охоронцями державних рубежів?

Данило Акіменко зараз у відпустці, сам родом із Кузнич і вже рік проходить військову службу за контрактом у Житомирі. Він небагатослівний, стриманий, вдумливий і серйозний.

«Після закінчення школи я вже знав, що буду військовим. Дуже хотілося стати саме десантником, тому одразу пішов у військомат, щоб дізнатися умови проходження служби за контрактом, – розповідає Данило. – Коли прийшов час призову, свідомо обрав службу в десантно-штурмовій бригаді».

Данилу – дев’ятнадцять, але він твердо впевнений, що його покликання займатися військовою справою. Він готовий захищати кордони України у зоні ООС, їхній підрозділ дислокувався у Херсоні, коли у безпосередній близькості стояли війська сучасного агресора.

«Моє рішення служити в Збройних силах України підтримали батьки. Я упевнений, що армія виховує у хлопців вольовий характер. Ти усвідомлюєш важливість честі та гідності звання військовослужбовця і знаєш, що таке бойове побратимство. Якщо знаходиш там друга, то вже назавжди, – переконаний  юнак. – За військовою спеціальністю я артилерист-мінометник. Також тренуємося робити стрибки з парашутом».

Після загострення конфлікту з Росією, українська армія почала зміцнювати обороноздатність та нарощувати військову міць. Зросла фінансова підтримка та матеріальна забезпеченість військових. 

Для тих, хто не боїться складнощів – це достойний вибір своєї долі та професії.

Пресслужба міської ради