Городнянська міська рада
Новини

У селі Вокзал-Городня розпочала роботу станція технічного огляду автомобілів

Майже два з половиною роки тривала офіційна процедура відкриття випробувальної лабораторії «АВТОТРАНСЛАБ» ТОВ «АВТОТРАНСВУД». Учора, 9 лютого, спеціалісти  станції вже провели технічний огляд першого авто.

– Маємо дозвільні документи на перевірку технічного стану легкових та вантажних автомобілів. Поки що техогляд обов’язковий лише для окремих категорій транспорту, але прогнозовано держава знову зобов’яже всіх власників транспортних засобів обов’язково мати висновок спеціалістів про належний технічний стан транспорту, – розповідає керівник «АВТОТРАНСЛАБ» Сергій Васильович Храпатий.

Подібні станції техогляду є в містах Мена та Чернігів. Ціни на послуги майже однакові. Легковий транспорт два оператори та інженер зможуть оглянути та надати висновок про технічний стан за 40 хвилин, вантажний або автобуси – близько години.

– Сподіваємося, що командна справа, яку ми розпочали буде потрібною і затребуваною, а клієнти лишатимуться задоволеними. Працюватимемо відповідально і на совість. Хочу зазначити, що відчутну допомогу в процесі підготовки до відкриття лабораторії нам надала міська рада,- наголошує Сергій Храпатий.

– Ми зацікавлені у розвитку підприємництва та бізнесу. Для громади – це додаткові надходження до бюджету, створення нових робочих місць, загальний розвиток. Тому подібні ініціативи готові підтримати і допомогти, – зазначив міський голова Андрій Богдан.

Прессслужба міської ради