Городнянська міська рада
Новини

У першу суботу липня традиційно відзначають своє професійне свято працівники споживчої кооперації.

Шановні працівники, пайовики і ветерани споживчої кооперації Городнянщини!

На шляху свого історичного розвитку кооперація нашого регіону пройшла періоди піднесення, спаду, розквіту та різноманітних випробувань на життєздатність. А в останні місяці — ще й випробування війною.  І вона його мужньо витримала!

 Безмежна наша вдячність людям, які в період ворожого нашестя ані на день не припинили свою роботу, бо від неї залежало чи будуть наші громадяни з хлібом та іншими продуктами харчування. Дякуємо рукам, які пекли для нас хліб, привозили в оточену Городню дріжджі, ризикуючи своєю безпекою і навіть життям, а згодом і інші необхідні людям продукти. Те, що ви робили й робите, є неоціненним. І справжню ціну вашому труду ми пізнали саме у найтяжчі для всіх нас часи.

Низький уклін вам від усієї городянської спільноти. Для вас — найкращі вітання й побажання, головне серед яких — миру у нашому спільному домі. Нехай панує мир у ваших домівках, нехай життєва нива щедро колоситься здоров’ям і добром, нехай попереду у вас будуть довгі мирні і щасливі роки, коли ми разом з вами підніматимемо і розбудовуватимемо країну й нашу Городнянщину.