Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні колектив Городнянського міжшкільного навчально- виробничого комбінату проводжав на заслужений відпочинок свого директора Віктора Івановича ЧАЙКУ.

Віктор Іванович прийшов сюди працювати вчителем сорок три року тому. А останні 27 років він був незмінним директором комбінату. Пропрацювавши ще вісім років після досягнення пенсійного віку, Віктор Іванович оголосив про своє рішення піти на заслужений відпочинок. Відзавтра естафету керування комбінатом переймає від нього Роман Журавльов – колега і водночас за збігом обставин хрещеник.

Теплими словами вітали Віктора Івановича і колектив, і начальник відділу освіти міської ради Григорій Смоляр, і міський голова Андрій Богдан. Андрій Іванович зазначив, що останнім часом директорувати Віктору Івановичу довелось не тільки як керівнику комбінату, а скоріше як директору автопарку шкільних автобусів. Він подякував Віктору Чайці за багато років спільної праці, за його професіоналізм і відданість своїй справі і вручив подяку та квіти, висловивши впевненість, що  Віктор Іванович і надалі підтримуватиме рідний йому колектив добрими порадами і підтримкою.