Городнянська міська рада
Новини

Триває поточний ремонт доріг на вулицях Троїцькій і 1 Травня.Роботи виконує чернігівське ДРСУ-14, яке виграло тендер. Таким чином вдалось зекономити певну частину бюджетних коштів, витрачено менше, ніж планувалось.

Велике прохання до мотоциклістів: не демонструйте своє мистецтво на оновленому покритті на площі. Громадяни подали до міської ради звернення, яке підписали 200 мешканців міста. В ньому- прохання про облаштування скейт- майданчика для дітей та підлітків. У планах міської ради- за можливості втілити цю ідею в життя.

Щодо можливих претензій: мовляв, в країні війна, ремонти доріг та все інше не на часі. Так, ми страждаємо від війни. Але роботи з благоустрою і ремонту доріг виконуються в усіх містах, де нині нема бойових дій. Адже життя продовжується. І треба жити тут і зараз. І робити кожен день життя максимально комфортним для людей і для дітей. Адже дитинство не повернеться. Діти- вони діти сьогодні. І їм потрібне дитинство нині й зараз. Навіть якщо воно вимушене бути в умовах війни.