Городнянська міська рада
Новини

Три-чотири вантажівки листя комунальники вивозять щодня

Золота осінь, зазвичай, зачаровує більшість з нас. Особливо яскраво переживають естетичну насолоду від цієї пори року поетично налаштовані особистості. А от для міських комунальників період листопаду – час коли в рази додається роботи.

— Нині практично щодня ми прибираємо із центру міста та прилеглих вулиць три-

чотири вантажівки палого листя. І так триває більше двох місяців щороку. Робота ця необхідна, бо без таких прибирань місто просто потоне в тоннах органіки. Прибираємо силами відносно невеличкого колективу – восьми співробітників, — зазначила завідувач господарством відділу ЖКГ міської ради Валентина Дьяченко.

Разом з цим комунальники продовжують виконувати звичні для себе роботи – підфарбовувати бордюри, прибирати побутове сміття з численних міських урн, доглядати за клумбами й зеленими насадженнями, які до того ж ще й треба підготувати до зими. Протягом всього року доводиться прибирати гілля. Яке обпилюють зв’язківці, електрики чи їхні колеги з комунгоспу.

Звичайно такий невеличкий колектив не може впоратися із прибиранням всіх вулиць міста, тому комунальники принагідно звертаються до всіх містян із проханням прибрати поблизу своїх дворів й будинків. Приємно, що більшість установ і організацій міста, зазвичай, долучаються до таких робіт й прибирають листя на організованих толоках.

Газета «Новини Городнянщини»