Городнянська міська рада
Новини

Онлайн-інтерактив «Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти»

26 жовтня 2021 року управлінням Державної служби якості освіти в Чернігівській області організовано та проведено онлайн-інтерактив «Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти» для директорів та заступників директорів ЗЗСО Городнянської міської ради та Тупичівської сільської ради за ініціативою ЦПРПП Городнянської міської ради.

Зі вступним словом до присутніх звернулася, а також підбила підсумки інтерактиву начальник управління ДСЯО в Чернігівській області Тетяна Михайлівна Маханькова. Тетяна Михайлівна наголосила на значенні розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладах, що даний процес впливає на якість результатів навчання, усебічному розвитку особистості учнів.

 Тетяна Володимирівна Потапова та Наталія Анатоліївна Фара, головні спеціалісти відділу інституційного аудиту управління ДСЯО в Чернігівській області, чітко, доступно пояснили, які етапи передбачає процес формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти, що таке самооцінювання і як має бути організовано в закладі, а також поділилися практичним досвідом проведення аудитів в закладах освіти Чернігівської області. ЦПРПП Городнянської міської ради та адміністрації ЗЗСО щиро дякують управлінню ДСЯО в Чернігівській області за змістовно організований онлайн-інтерактив.