Городнянська міська рада
Новини

Вже чотири котельні міста обладнані генераторами різної потужності. Ми повідомляли, що першою отримала генератор котельня «Облтеплокомуненерго» у військовому містечку. Генератор потужністю 40 кВт був придбаний за кошти міської ради і переданий «Облтеплокомуненерго» на зберігання з правом користування.

Ще один генератор, закуплений за кошти місцевого бюджету, передано котельні по вулиці Незалежності.

А два генератори громада отримала в якості гуманітарної допомоги від благодійних фондів. Один з них – вже знайомий городнянцям фонд «Право на захист», який постійно співпрацює з міською радою. Другий – від Агентства ООН у справах біженців (UNHCR). Ці генератори використовуватимуться для пунктів обігріву, облаштованих у місті.

Генератори, передані котельням, нині встановлюються й налаштовуються. Це потребує певного часу. Слід також розуміти, що робота котельні на генераторі дуже вартісна, тому вони використовуватимуться виключно для забезпечення мінімально необхідної температури в опалювальній системі.

     Тому споживачам не варто очікувати на значне потепління у квартирах. Встановлення генераторів надає можливість забезпечити функціонування пунктів обігріву під час критичних ситуацій та  зберегти систему централізованого опалення багатоповерхівок цілісною й працездатною в кризових умовах.