Городнянська міська рада
Новини

Шановні працівники закладів культури та майстри народного мистецтва!

У цей прекрасний осінній день — 9 листопада ми відзначаємо ваше  професійне свято, свято  тих людей, які присвятили себе благородній справі — відтворювати, зберігати та примножувати безцінні духовні скарби нашого народу. Це свято тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

Без традиції — нема культури, а без культури — нема нації. Адже кожен народ існує доти, доки живе його культура.

Городнянщина  завжди була щедрою на таланти. І сьогодні культура є одним з вирішальних важелів національного відродження.

Ваша майстерність та професіоналізм зберігають і постійно збагачують українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі,  а разом з тим, примножуючи  велич городнянського краю,  своєю плідною творчою  працею та силою духу  звеличуєте рідну Україну!

Нехай це свято подарує вам душевну злагоду, натхнення в роботі заради утвердження на землі ідеалів Добра, Любові і Краси!
Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!