Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні вітальні слова лунали для працівників культури та аматорів народного мистецтва. До свята долучилось не тільки керівництво громади, а й несподівані гості — журналіст голландського видання «De Voikskrant» Том Веннінк, фотокореспондент Даніель Розенталь та їхній помічник Костянтин Ільянок.  Вони якраз готують для свого видання матеріал про життя Городнянщини і її людей. Участь у святі стала чудовим доповненням до їхнього уявлення про нашу громаду та її талановитих людей.

—Сьогодні сонячний день, — сказав, вітаючи присутніх, міський голова Андрій Богдан. —І не випадково у ваше свято. Помиляється той, хто каже що культура не на часі, бо війна. Але нація відрізняється одна від одної саме культурою. Свого часу у період  Другої світової війни  Черчілю принесли затвердити бюджет на рік. Він подивися і спитав чому нема в бюджеті грошей на культуру. Йому відповіли: «Так війна ж. Яка культура?». Його відповіддю було: «Тоді за що ж ми воюємо?». Можливо, нам зараз і не до широкомасштабних заходів, не до гучних танців і пісень. Але культура — то душа народу, душа нації. Вона завжди на часі.

Іноземні гості, гучно аплодуючи нагородженим і аматорам, які готували сценарій, у захваті сказали до всіх присутніх:

—Дякуємо, що ви не тільки даруєте посмішки, а й посміхаєтесь самі. Ми розуміємо, що не всюди в Україні зараз так. Але такий народ, як ваш, не зламати. І його посмішку не стерти.

Як зазначила начальниця відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Олена Яцкова, пісню можна поставити на паузу, а життя—ні. Тому вітання лунали для тих, хто нині не проводить гучних заходів, але продовжує свою справу, надихаючи й утверджуючи, і ще встигає активно волонтерити, як сьогодні це роблять всі працівники культурної сфери.

Подяки міської ради з нагоди свята отримали Марина ГАРНА, Ольга СМАЛЬ та Тетяна ШАТИЛО. Грамотами були відзначені Лідія КОМОРНА, Наталія РАПАЦЬКА та колектив Городнянської центральної бібліотечної системи.  Почесною грамотою обласної ради було нагороджено Анатолія ГЕРАСИМЕНКА, а грамотами відділу культури , сім’ї, молоді та спорту Городнянської міської ради — Марію МОСЮ, Тетяну СКРИПКО, Тетяну ДЕЛЬФАС та колектив зразкового ансамблю танцю «Олена».

Окрім того, від відділу культури вручили подяки за організацію гастро-фесту Світлані ПІСКУНОВІЙ (Кузничі), Наталії СИЗОНЕНКО (Лемешівка), Івану ОЛІЙНИКУ (Солонівка), Петру ШТАНЕНКУ та Надії НАГОРНІЙ (Дроздовиця), Валентині ОЛЕКСІЄНКО (Здрягівка), Антоніні БОРСУК (Смичин), Олені СИНЕЛЬНИК (Невкля). Олені КРАВЧЕНКО (Ільмівка), Аллі ЩЕРБІ (Хрипівка), Тетяні НАГОРНІЙ (Полісся) та аматорському ансамблю «Червона калина» (Півнівщина).