Городнянська міська рада
Оголошення

До відома сільгосптоваровиробників та підприємств харчової промисловості громади.

Міністерство аграрної політики та продовольства України розпочинає прийом заявок від підприємств для включення їх до переліку об’єктів критичної інфраструктури.

Наразі у Міністерстві аграрної політики та продовольства України створено робочу групу з ідентифікації та категоризації об’єктів критичної інфраструктури в секторі харчової промисловості та агропромислового комплексу.

У разі потреби, підприємство може подати до Мінагрополітики документи для включення його до переліку об’єктів критичної інфраструктури, відповідно до Порядку віднесення об’єктів до критичної інфраструктури, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2020 року № 1109 «Деякі питання об’єктів критичної інфраструктури» на поштову адресу Міністерства: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24 або на e-mail: agro-ki@minagro.gov.ua

Детальніше ознайомитись з механізмом подачі заявки для включення до переліку об’єктів критичної інфраструктури можна за посиланням:

https://minagro.gov.ua/napryamki/kritichna-infrastruktura/vklyuchennya-pidpriyemstv-do-pereliku-obyektiv-kritichnoyi-infrastrukturi .