Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні відбулась зустріч-нарада міського голови Андрія Богдана з керівниками обох місцевих лісгоспів – дирекором ДП «Городнянське лісове господарство» Валентином Реуцьким та директором ДП «Городнярайагролісгосп» Олександром Скороходом.

Міський голова висловив щиру вдячність обом керівникам та колективам підприємств за те, що вони відмінно спрацювали в ході реалізації Програми придбання деревини паливної для безоплатної видачі населенню, яке проживає на території, де ведуться військові дії.

На Городнянщині було визначено пріоритетні категорії, які в першу чергу підпадали під Перелік, затверджений Чернігівською ОВА. Таким чином було освоєно 7 501 400 гривень коштів державного бюджету і забезпечено деревиною 1250 домогосподарств громади.

І хоча терміни виконання були дуже стислі, погодні умови нестабільні, але лісівники працювали без віпочинку, навіть і у вихідні, щоб виконати поставлене державою завдання.

Андрій Богдан підкреслив, що співпраця з обома лісгоспами є плідною і продуктивною не лише в цьому напрямку. Підприємства працюють відкрито і успішно, вчасно сплачують податки, здійснюють виплату заробітної плати своїм працівникам, допомагають військовим і громаді в усіх питаннях, з якими до них звертаються. Вони достойно витримали всі виклики, поставлені війною, і з оптимізмом дивляться у завтра.