Городнянська міська рада
Новини

Соціальні працівники опікуються тими, хто потребує підтримки

Життя людини до тих пір має цінність, поки вона може допомагати іншим. Ці слова відомого українського класика Івана Франка дуже влучно характеризують тих, хто віддає себе справі служіння людям – соціальним робітникам.

В комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» працюють 48 соціальних робітників, праця яких тривала й кропітка, без фейєрверків та швидких результатів, часто важка і емоційно виснажлива.

Робота соціальних робітників спрямована на допомогу людям, які опинились в складних життєвих обставинах, у зв’язку з погіршеним станом здоров’я втратили навички до самообслуговування, переживають дефіцит спілкування з близькими, друзями, звуження сфер діяльності.

Соціальні робітники відділення здійснюють допомогу у веденні домогосподарства, самообслуговування, вирішують різні соціальні питання своїх підопічних. Чуйність, уважність, індивідуальний підхід – це основні принципи роботи соціальних робітників, які дають можливість літнім людям,особам з інвалідністю відчути соціальну захищеність та підтримку.

За інформацією ЦНСП