Городнянська міська рада
Новини

Наставництво – ефективна допомога дітям

Одним із видом реальної, ефективної допомоги дітям з інтернатних закладів у соціалізації та адаптації до самостійного життя являється наставництво.Завдяки наставництву дитина отримує шанс на нову і щасливу долю.

Метою наставництва є підготовка дитини, яка проживає у закладі, до самостійного життя шляхом розвитку її фізичного, духовного та інтелектуального потенціалу, впевненості у власних силах, формування культурних і моральних цінностей.

Наставники допомагають дітям відчути себе особистістю, визначити інтереси та здібності, визначитися з професією, вибудовують моральні цінності, вчать робити вибір, вирішувати повсякденні проблеми та спілкуватися з людьми. Завдяки наставнику дитина отримує шанс на нову, щасливу долю.Хто може бути наставником?

Наставник – це турботливий друг, який стає для дитини чи підлітка значущою людиною, яка хоче і може присвячувати їй свій час, знання та сили. Хто готовий на безоплатній основі протягом 1 – 2 років і більше індивідуально допомагати та підтримувати дитину з інтернатного закладу, розвивати у неї навички самостійного життя, ділитися своїм власним досвідом.Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Городнянської міської ради запрошує бажаючих стати наставником для дитини-сироти, або дитини, позбавленої батьківського піклування.

За детальною інформацією просимо звертатись за адресою: м. Городня, пров. Троїцький, 2, тел. 2-18-90