Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні відбулось засідання виконкому Городнянської міської ради.

На ньому розглядались питання про внесення змін до рішення другої сесії восьмого скликання від 23.12.2020р. «Про затвердження Програми організації та проведення громадських робіт для незайнятого населення Городнянської міської ради на 2021-2025 роки», про внесення змін до рішення другої сесії восьмого скликання від 23.12.2020р. «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги на 2021-2025 роки» та про внесення змін до рішення сесії міської ради «Про бюджет Городнянської міської територіальної громади на 2022 рік».

Члени виконкому також прийняли рішення щодо встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії ТОВ «ВІАННА ГРУП» та про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання та на послугу з постачання теплової енергії.  

Також було розглянуто ряд питань про надання матеріальної допомоги певним категорія громадян, які потрапили у важку життєву ситуацію, та про виділення коштів на відшкодування проїзду хворим з хронічною нирковою недостатністю  та інші питання.