Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні в спортивній залі міського ліцею номер 2 відбувались надзвичайно цікаві й емоційні змагання з волейболу між учнівськими командами ліцею номер 1 та ліцею номер 2 та між командами вчителів цих же закладів

Боротьба була напруженою, а підтримка уболівальників – шаленою. Особливо зашкалювали пристрасті під час поєдинку вчительських команд. До честі обох директорів ліцеїв, вони теж вийшли на спортивний майданчик і своєю вмілою грою надихали й запалювали колег.
Цікавим виявився й результат турніру- і команда учнів, і команда вчителів ліцею номер 2 перемогли своїх суперників з однаковим рахунком – 3:0.
Гра була настільки насиченою і жвавою щодо емоцій, що, скоріш за все, не буде останньою – змагання такого формату продовжуватимуться, і не тільки з волейболу. А прямо в залі після гри виникла нова ідея – зробити волейбольні змагання між працівниками освітньої галузі й працівниками міської ради. Хто переможе? Побачимо! Думається, на такому дійстві вболівальники отримають неперевершені емоції.
 
.