Городнянська міська рада
Новини

       Сьогодні в Городнянському міському ліцеї №2 відбулось свято вшанування учнів – переможців шкільних та районних олімпіад і  конкурсів

         По суті, це було свято талановитих дітей, їхніх батьків, педагогів і наставників . Адже пишатися закладу є чим – під час другого етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів учні ліцею №2 отримали 56 дипломів: 24 дипломи І ступеня, 18 дипломів ІІ ступеня, 14 дипломів ІІІ ступеня. Таким чином ліцей посів перше місце серед закладів середньої освіти.  Учні ліцею також стали  переможцями другого етапу 14-го міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, отримавши чотири нагороди з десяти можливих.  У другому етапі 24-го міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика  12 городнянських ліцеїстів  зайняли призові місця.  Займаються вихованці ліцею й науковою діяльністю, завершивши в нинішньому році три наукові роботи. А учениця 11-Б класу Юлія БОЙКО стала переможницею всеукраїнського  конкурсу молодіжних науково-технічних проектів, зайнявши четверте місце.

      Участь у святі талановитих дітей брали голова обласної ради Олена ДМИТРЕНКО та міський голова Андрій БОГДАН. Сприяв проведенню свята директор ДП «Городнярайагролісгосп» Юрій СКОРОХОД.

   – Я хочу подякувати вчителям і батькам за достойне виховання підростаючого покоління, – сказала Олена Дмитренко. – І сказати дітям, що я дуже зворушено можливістю побувати на такому святі – святі майбутнього України. Адже саме ви, діти, і є майбутнім нашої країни. І чим завзятіше ви навчатиметесь, тим більше шансів у вас буде зробити нашу державу процвітаючою і могутньою.

  – Сподіваємось, незабаром ми матимемо можливість порадіти й відзначити переможців наступних етапів конкурсів – всеукраїнських, – сказав Андрій Богдан. – Я впевнений у цьому, бо наші діти, незважаючи на ковід і війну, які перешкоджали навчанню, демонструють блискучі перемоги. І це перемоги і батьків, і вчителів. І всієї громади, адже наші талановиті діти – то найбільший скарб.

        На сцені були подарунки, вітання, музика, танці й пісні. І всі учасники свята палко дякували ЗСУ, воїнам, які нас захищають і без яких не було б можливості ні навчатись, ні здобувати перемоги в конкурсах, ні  зібратися сьогодні тут дружною шкільною родиною.