Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні в Городні перебував з візитом головний лікар Чернігівської обласної лікарні Андрій Жиденко.

Він поспілкувався з міським головою Андрієм Богданом, його заступником Володимиром Пінчуком, генеральним директором Городнянської міської лікарні Ольгою Ігнатенко та генеральним директором ЦПМСД Михайлом Назаренком. Обговорювали загальні питання медичної системи, її реформування, про можливу співпрацю щодо залучення молодих фахівців-лікарів у місцеву лікарню.

Основною метою візиту головлікаря була домовленість про співпрацю в рамках втілення проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), і в ході реалізації якого планується надання підтримки регіонам у відновленні та організації надання якісних медичних послуг та послуг громадського здоров»я на деокупованих територіях та територіях розміщення внутрішньо переміщених осіб.

Городнянська міська громада запропонована як територія для реалізації проєкту щодо відновлення якісних медичних послуг, залучення громади до питань охорони здоров»я , попередження неінфекційної та інфекційної захворюваності на звільненій території.

Таким чином вже з березня у громаді працюватимуть фахівці, які здійснюватимуть аналіз щодо рівня захворюваності серед населення та можливого сприяння у наданні медичної допомоги. Зокрема, вже днями на території громади, по селах почнуться періодичні виїзні обстеження медичними фахівцями населення портативним рентгеном.

Не ігноруйте запропоновану можливість – таке обстеження дає можливість виявити небезпечні хвороби на початковій стадії.