Городнянська міська рада
Новини

19 березня працівники житлово-комунального господарства відзначатимуть своє професійне свято.

З цієї нагоди сьогодні працівники культури підготували для них вітальний концерт у місцевому будинку культури. Міський голова Андрій Богдан вручив грамоти відзначеним з нагоди Дня комунальника– Віктору ШАРОМУ, робітнику з благоустрою по Старосільському старостинському округу, Олександру ТІТКОВУ – робітнику благоустрою в місті Городня, Олександру БАТЮКУ – водію Городнянського ВУЖКГ, Андрію ПОМІСЯЧНОМУ –слюсарю аварійно-ремонтних робіт Городнянського ВУЖКГ, Марині МИРОНЕНКО –головному економісту ВУЖКГ, Наталії ІВАНОВІЙ – робітниці з благоустрою в місті Городня, Світлані БРУЙ – техніку з інвентаризації нерухомого майна КУ «Городнянське госпрозрахункове бюро технічної інвентаризації», Наталії АКСЬОНОВІЙ – робітниці комплексного прибирання та утримання будинків Городнянської ЖЕД, Олександру МЕЛЬНИКУ – слюсару-сантехніку Городнянської ЖЕД,  Олександру МАЛЯРЕНКУ – електрогазозварювальнику та слюсарю з обслуговування теплових мереж Городнянської дільниці АТ «ОТКЕ» та павлу РУДЕНКУ – слюсарю з ремонту технологічного обладнання котелень Городнянської дільниці АТ «ОТКЕ».

–Дуже симоволічно, що ваше професійне свято припадає на весняну пору, – сказав Андрій Іванович комунальникам. – Це час, коли все відновлюється, прокидається й відроджується. Когорта комунальних працівників Городнянщини – це єдиний, дружний, професійний і злагоджений механізм, який працює на благо її жителів.

Міський голова вкотре теплими словами подякував всім працівникам комунальної сфери, що вони в період ворожого оточення ані дня не відсиджувались по домівках, а мужньо щоранку виходили на своє робоче місце, не піддавались страху та паніці, демонструючи окупантам, що ми у своєму домі жили й будемо жити за своїми правилами.

Зі світом вас, невтомні труженики! Низький уклін від усіх городнянців за вашу нелегку й самовіддану працю. І кожному з вас – миру та добра, щасливої, сонячної, квітучої долі, яку ми разом збудуємо після ПЕРЕМОГИ!