Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні в Городні перебувала делегація благодійного фонду SavED на чолі з Анною Новосад, співзасновницею фонду. Нагадаємо, що представники цього фонду на чолі з Анною побували в Городнянській громаді в 2022 році після деокупації. Вони розповіли, що одним із завдань, які ставить перед собою фонд SavED – забезпечення дітям Чернігівщини доступу до освіти

 Городнянщина не опинилася поза його увагою і вже на початку січня 2023 року стартував проєкт щодо створення в Городні мультифункціонального простору, який реалізовувався командою міжнародного благодійного фонду savED за підтримки та сприяння німецьких організацій AWO International та Aktion Deutschland Hilft.” А у червні вже відбулось відкриття освітнього простору в облаштованому приміщенні. Це комфортне приміщення в укритті міського ліцею №2, оснащене сучасним ремонтом, меблями та гаджетами для розвиваючих занять.

 – Ми з радістю за наявності можливостей підтримаємо й інші ініціативи, які виникатимуть в активістів та жителів громади, – сказала Анна Новосад під час відкриття мультифункціонального освітнього центру.

    І от сьогодні делегація  побувала в мультифункціональному освітньому центрі, а також  підписала меморандум про подальшу співпрацю з нашою громадою.  Фондом було створено 64 центри в п’яти областях України.  З них оберуть п’ять, співпрацю з якими буде продовжено. Серед них потенційно може бути і наша громада.

     Також представники фонду, міської ради та освітян обговорили можливу подальшу співпрацю щодо проведення ремонтних робіт робіт в укритті ліцею та облаштування його необхідними меблями.