Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні  Городнянщина прощалась зі своїм полеглим Героєм – 36-річним жителем Невклі  ЄСИПЧУКОМ Дмитром. Разом з ним через Городню вела остання дорога додому загиблого Героя  з Великого Листвену –  ПОПОВСЬКОГО Миколи

     Дощ падав гіркими сльозами на траурну процесію з двома трунами і на людей, які на колінах зустрічали Героїв вздовж вулиць міста. Сильний вітер рвав прапори й душі на шматки.

     Дмитро  загинув 23 березня нинішнього року під час виконання бойового завдання  близ населеного пункту Бердичі, що на Донеччині. Микола – 5 березня нинішнього року біля села Іванівське Бахмутського району Донецької області.

    Хлопці не завершили свою справедливу боротьбу – вони відтепер у лавах Небесного війська триматимуть Небо над Україною. Світлий спомин про Героїв стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто їх знав, любив і шанував. Сумуємо разом з родинами полеглих, схиляємо голови у скорботі і крізь сльози кажемо: «Дякуємо за те що ми живемо…»