Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні, 23 травня, відбулась чергова, двадцять шоста сесія восьмого скликання Городнянської міської ради

    На її засідання звітували заступник міського голови Ігор Лахнеко про стан проведення ремонту, утримання доріг комунальної власності та забезпечення благоустрою територій в селах територіальної громади. У громаді налічується 220,5 кілометрів доріг, які перебувають у відомстві міської ради. З них 128,8 км – дороги з твердим покриттям, решта – грунтові. На ямковий ремонтдоріг з твердим покриттям цьогоріч в бюджеті міської ради передбачено два мільйони гривень. Цього вистачить для задоволення потреб ямкового ремонту.  Попри війну, дороги треба утримувати в більш-менш придатному стані, інакше вони геть прийдуть в непридатність і виправити ситуацію буде дуже дорого і складно. Тим більше, що функціонування доріг необхідне для підтримання життєдіяльності громади, підвозу дітей до навчальних закладів, проїзду машин «швидкої допомоги», пожежних, поліцейських тощо. Міська рада економно використовує кошти, які не зайві в бюджеті – так. На розчистку вулиць та доріг від снігу в зимовий період було витрачено трохи більше 600 тисяч гривень натомість понад мільйон запланованих.

    Звітували на сесії також старости Лемешівського та Мощенського старостинських округів Олена Ребенок та Сергій Руденок.

     Депутати також розглянули ряд інших питань, серед яких – про внесення змін до Програми «Соціальний захист окремих категорій населення на 2023–2025 роки», ряд фінансових питань, блок питань, що стосуються комунального майна, земельні питання та інше.

   Детально з рішеннями сесії можна буде ознайомитись на офіційному сайті Городнянської міської ради у його відповідному розділі.