Городнянська міська рада
Новини

☝️Команда Громадської організації «ЛАМПА» повідомляє про початок надзвичайно важливого проєкту у межах програми «Разом заради підтримки» Фонду Східна Європа.

✅️Дана ініціатива покликана створити максимально сприятливе та безпечне освітнє середовище для всіх учасників освітнього процесу там, де це є наразі можливим.

На жаль, сьогодні діти змушені переривати навчання через численні повітряні тривоги або взагалі навчатися дистанційно через відсутність належно облаштованих укриттів.

Протягом наступних 10 місяців буде тривати активна робота над облаштуванням 25 укриттів у 6 цільових громадах, серед яких: Сновська, Городнянська, Корюківська, Тупичівська, Семенівська та Новгород-Сіверська.

Так, зокрема у Городнянській громаді планується облаштувати укриття для дітей та освітян 5 ліцеїв та 1 дошкільного навчального закладу громади.

Проєкт «Навчатися безпечно: укриття для дітей та освітян Чернігівщини» реалізується Громадською організацією «ЛАМПА» у межах програми «Разом заради підтримки», що виконується @Фондом Східна Європа за підтримки Гуманітарного фонду для України