Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні, 1 жовтня, в Україні відзначають Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. День літньої людини – це чисте і світле свято. Свято наших батьків, бабусь та дідусів, день, коли ми віддаємо їм свою любов і повагу.

Говорять, що людина старіє тим повільніше, чим інтенсивніше робота її душі. Якщо ж в зрілому віці у людини залишаються цікаві справи, то старості можна уникнути. І не так важливо, які це справи. Хор ветеранів, де людина одержує позитивні емоції, гурток городництва, скандинавська хода або інше. Головне — одержувати задоволення від кожного дня. Людина молода до того часу, поки уміє радіти життю.
Прожиті роки, пройдені іспити, накопичений досвід – ось головне багатство людей, що вступили в завершальний відрізок життєвої дороги. На зміну  шумним веселощам, безпечним радостям, сміливим надіям приходить мудрість, терпіння, витримка.

Складні випробування випали на долю нашого старшого покоління – війни, соціально-економічні кризи, епоха тотального дефіциту, зміна державного ладу, але і в цих умовах їм вдалося вистояти і зберегти людяність, толерантність та гуманізм.

Тож зі святом вас, наше мудре й досвідчене старше покоління, з вашим днем, дорогі ветерани! Нехай молодість залишається не тільки в пам’яті, а завжди живе у душі. Миру всім вам, шани від молодих поколінь, від дітей та онуків. Затишку в кожній родині і хай кожен ваш ранок буде насичений миром, теплом, сонцем і любов’ю!