Городнянська міська рада
Новини

Шановні вчителі, працівники галузі освіти!

Шорічно в першу неділю жовтня ми відзначаємо ваше професійне свято. Це привід ще раз сказати, наскільки всі ми вдячні вам за ваші життєві уроки.

Напередодні цього дня діти приносили в школу море квітів, влаштовували концерти, вітали вчителів. Але сьогодні в Україні війна — багато шкіл закрито чи зруйновано, більшість уроків проходять онлайн, а багато хто з вчителів боронить Україну зі зброєю в руках.

Однак цей день залишається для всіх нас тим днем, коли ми вітаємо наших вчителів —людей, які живуть і працюють за покликом душі. Вони дарують дітям не лише знання, а й свою любов.

Ваша робота – це не просто праця, це справжнісіньке покликання, до якого потрібно підходити тільки з відкритим серцем і всією добротою душі. Дякуємо вам за ваше душевне тепло, за мудрість, за чесність та величезне терпіння. Хай ваша невтомна праця завжди знаходить відголоски у душах, розумах та серцях старанних учнів. Бажаємо вам щастя та здоров’я, невгасного запалу та пристрасті у вашій роботі, щоб ви виховали ще не одне гідне, розумне та освічене покоління.