Городнянська міська рада
Новини

Служити народові України – почесно і престижно

Сьогодні нам випала нагода познайомитися ще з двома захисниками України. Обоє хлопців прибули у військове відрядження до першого відділу Чернігівського РТЦК та СП. Таку назву тепер має місцевий військомат.

Один з них уродженець Городні, дев’ятнадцятирічний Микола Асаф’єв, який пішов служити на контракт у 2021 році, другий – його старший товариш Олександр Лемачко в армії з 2018 року.

Хлопці несуть військову службу у смт. Гончарівське у зенітно-ракетно артилерійському дивізіоні 1 окремої сіверської танкової бригади.

Заробітна плата військовослужбовця  становить близько одинадцяти тисяч гривень. За підписання першого контракту військовослужбовець отримує винагороду у розмірі восьми прожиткових мінімумів та підйомну допомогу у розмірі 12 тисяч гривень.

Усі військовослужбовці повністю забезпечуються речовим майном, є гуртожиток, можна винаймати житло самостійно, частина коштів за винайм відшкодовується.

Саша розповідає, що є можливість для гарного дозвілля: спортзал, бібліотека, кімната відпочинку. Можна зіграти і в більярд, шахи, шашки.

Своїм вибором життєвого шляху обоє задоволені. Коля хоче отримати ще освіту за спеціальністю.

Побажаємо їм успіху у почесній та нелегкій справі захищати Україну.