Городнянська міська рада
Новини

Про питання надання медичної допомоги жителям громади

Остання скарга, яка активно обговорюється в соціальній мережі стосується випадку з дитиною, яку, за словами мами, не змогла вчасно прийняти лікарка оториноларинголог.

Медична допомога пацієнтам у Городні надається на рівні первинної ланки сімейними лікарями та педіатрами в Центрі первинної медико-санітарної допомоги, а консультації вузьких спеціалістів за електронним направленням лікаря первинки надаються лікарями міської лікарні.

Медичну допомогу дітям за вимогами НСЗУ мають здійснювати дитячі спеціалісти вузького профілю. У Городні таких немає, а найближчі – в Чернігові. Розуміючи всі особливості роботи з дітьми, хвилювання батьків та відстань до обласного центру, в міру можливостей наші міські лікарі оглядають та надають допомогу маленьким пацієнтам. І ми вдячні їм за це.

Зараз галузь медицини переживає етап реформування. Катастрофічно не вистачає лікарів як у первинній так і у вторинній ланці. Намагаємося максимально зберегти колектив медичних працівників, бо без спеціалістів лікарня просто закриється, адже не відповідатиме вимогам, які висуває нині держава.

Тому іноді просто хочеться елементарної поваги та розуміння з боку людей, які приходять за допомогою. Лікарі – такі ж люди як всі, хворіють, переживають життєві негаразди, але попри все хочуть допомогти своїм пацієнтам, навіть розуміючи, що наражають себе на додаткову небезпеку.

На звернення жителів села Дібрівне щодо можливого звільнення медичного працівника повідомляємо, що на даний час медичні послуги завідуючим фельшерським пунктом населенню надаються у повному обсязі. У будь-якому випадку жителі населеного пункту Дібрівне будуть забезпечені кваліфікованою медичною допомогою.

На завершальній стадії у Дібрівному знаходиться ремонт фельдшерсько-акушерського пункту.  Найближчим часом у приміщенні розпочнеться прийом жителів населеного пункту.

Пресслужба міської ради