Городнянська міська рада
Новини

  Щоб життя мало кольори

          Напевно, правду кажуть, що те, як ти живеш і чим ти себе оточуєш, як бачиш і сприймаєш довколишній світ, залежить тільки від тебе самого. І ніякі правила, норми, посадові обов’язки не здатні примусити людину бачити світ довкола себе у барвах і почуватися щасливою.

        Тому  працівники Центру надання соціальних послуг Городнянської міської ради на чолі з його  директоркою Наталією Семеновою не тільки постійно роблять щось для себе та своїх відвідувачів, а й не припиняють робити маленькі добрі справи, які тішать око, душу  й піднімають настрій всім жителям громади.

       З приходом цієї установи в приміщення колишньої районної ради його навколишня територія  почала перевтілюватись в зону відпочинку і релаксу. Так, було надане шанс на нове життя старезному саду у внутрішньому дворику, то тут, то там виникають клумби, корзини з квітами, плетені тини тощо. Робиться це все власними силами, причому з великим задоволенням і креативністю. Тому й спішать до цієї установи відвідувачі, що вміють працівники Центру створити довкола себе атмосферу світла і добра.