Городнянська міська рада
Новини

  Нині в  Чернігові триває Форум місцевого розвитку територіальних громад «Чернігівщина від відновлення до розвитку»

     Форум проводиться в рамках Програми розвитку ООН в Україні за напрямком «Громадська безпека та соціальна згуртованість». Захід організовано спільно Чернігівською ОВА та обласною радою за підтримки програми розвитку ООН в Україні. Він зібрав понад 120 учасників з представників органів місцевого самоврядування, влади, правоохоронних структур, малого та середнього бізнесу, представників ЗМІ, молоді, ветеранської спільноти, міжнародних організацій та партнерів.

   Про що йде мова на форумі? Про відновлення та розвиток громад, про посилення співпраці між працівниками влади, представниками міжнародних організацій, представниками громад, які потребують підтримки, експертизи, зв’язків для свого відновлення  та розвитку.

   Мета заходу – обговорити і проаналізувати представлений стратегічний документ розвитку Чернігівської області, затвердивши відповідну Резолюцію. Це повинно сприяти визначення  якнайефективнішого шляху відновлення Чернігівщини.

    Городнянську громаду на Форумі представляють та озвучують її проблеми й пріоритетні завдання мер  Городні Андрій Богдан, секретар міської ради Світлана Більська, директорка Центру надання соціальних послуг Наталія Семенова, фахівець економічного відділу міської ради Олександр Негода та фахівець відділу культури Галина Волочок.