Городнянська міська рада
Новини

Щоб не вигоріти емоційно


 

     Нещодавно на базі Центру надання соціальних послуг міської ради відбувся корисний різноплановий тренінг для співробітників установ соціальної сфери і педагогічних працівників громади. Річ у тім, що люди, яким щодня доводиться контактувати із багатьма іншими людьми, вирішувати різнопланові завдання, «перемикати» і використовувати свою психіку у різноманітних режимах інтенсивності, рано чи пізно стикаються із явищем професійного вигорання. Як із цим впоратися – навчали на тренінгу.

 

     Тематичний тренінг протидії професійному вигоранню організували і провели волонтери благодійного фонду «Право на захист» під керівництвом кандидатки психологічних наук Алли Лісневської. Навчання такій протидії відбувалось в ігровій формі й було розділене на вироблення окремих практичних навичок.

 

     Не менш цікавою була й друга частина тренінгу, під час якої учасники засвоїли чималий перелік методів реагування на емоційне напруження – власне і співрозмовника.          В режимі постійних стресів і психологічної напруги, в якому нині живе переважна більшість українців, важливо вміти вчасно розібратися і вирішити проблему.