Городнянська міська рада
Новини

    15 грудня відбулось останнє засідання в нинішньому році робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості

        Її учасники заслухали інформацію нового начальника поліцейського відділу в Городні Олександра Нехаєвського. Він повідомив, що за ініціативи керівника ГУНП в Чернігівській області було реорганізовано роботу поліції в Чернігівській області та відновлено роботу шести поліцейських відділень, в тому числі й Городнянського, яке тепер має статус відділення І категорії.  Відповідно, збільшився й його штат з 33 до 51 одиниці. Тож додалось і  вакантних посад, які нині виставлені на конкурс. Начальник відділу проінформував членів комісії про забезпечення необхідною технікою працівників поліції та про безпековий стан на території громади.

     Про стан доріг у громаді розповів представник відділу ЖКГ Городнянської міської ради Олександр Зорик.

    Також члени комісії ознайомились з проєктами, яким належить пройти конкурс відбору для втілення їх у життя. Їх було представлено десять.

  1. Проєкт щодо створення сенсорної кімнати у підвальному приміщенні Городнянської школи мистецтв.
  2. Проєкт щодо створення кімнати ментального здоров’я (для відновлення психологічного стану) при ліцеї №2.
  3. Проєкт по професійній підготовці молоді при МРЦ (придбання навісного обладнання для техніки, яке дозволить учням самостійно опановувати навички по обробітку землі та вирощуванню городини).
  4. Проєкт єдності і натхнення (від Центру соціальних служб, для облаштування території єдності і натхнення – з альтанкою, сонячними панелями а іншими атрибутами для зручності проведення заходів та майстер-класів на свіжому повітрі).
  5. Створення безпечного міського простору (від відділу ЖКГ міської ради – щодо облаштування зони відпочинку в районі майданчика біля Нової пошти).
  6. Створення спортивного майданчика на території міського ліцею №2.
  7. Створення лабораторії 3-D друку при ліцеї №2 (по вторинній переробці пластику в нитку для ручок 3-D).
  8. Створення критого майданчика для велосипедів при ліцеї №2.
  9. Створення інноваційного переїзного повітряного планетарію для серії освітніх програм (проєкт від міської бібліотеки).
  10. Створення при ЦДЮТ студії психологічного відновлення та розвитку.

 

Тепер членам комісії належить зробити рейтингову оцінку всіх представлених проєктів і представити її донорам, за чиї кошти відібрані проєкти втілюватимуться в життя.