Городнянська міська рада
Новини

Шановні жителі Городнянщини!

За повідомленням облгідрометцентру, 11-12 лютого у зв’язку з переміщенням активного циклону на Чернігівщині передбачається подальше погіршення погодних умов — збільшення висоти снігового покриву, хуртовини, перемети, посилення вітру.

Сьогодні, 12 лютого очікується до 20˚ морозу вночі, а надалі — значне зниження температури.

За вкрай несприятливих погодних умов розчищення доріг громади триває.

Навіть цілодобова робота техніки з урахуванням значної кількості опадів та їх частоти не дає змогу оперативно прибирати сніг. Тому звертаємося із проханням до суб’єктів господарювання та власників приватних помешкань прибрати свої прибудинкові території. Розуміємо занепокоєння жителів віддалених районів міста та сіл, можемо запевнити – комунальні служби працюють.

Дякуємо приватним підприємцям за надання допомоги старостинським округам.

Протоколом від 10.02.2021 №6 засіданняобласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних «Щодо протидії загрозам під час ускладнення погодних умов 11-12 лютого 2021 року на території області» та рішенням від 11.02.2021 обласного оперативного штабу з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2020-2021 року, у зв’язку із значним погіршенням погоди було заборонено 12 лютого 2021 року виїзд шкільних автобусів.

Закликаємо водіїв реально оцінювати обстановку на дорозі, обирати безпечну швидкість, тримати дистанцію, не робити небезпечних маневрів. За вкрай складних метеоумов краще утриматися від поїздок на далекі відстані, а також наголошуємо, що негоду краще перечекати вдома.

Пресслужба міської ради