Городнянська міська рада
Новини

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГОРОДНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

З січня за зверненням керівництва Городнянської міської ради до фонду з проханням на Городнянщині працює гуманітарна організація “АКТЕД”, яка проводила опитування по телефону для надання грошової допомоги для підготовки домогосподарств до зими. Опитування проводилось за списками, наданими старостатами. Таким чином до розгляду було взято 1 723 домогосподарств. Однак не всі з них відповідають критеріям програми, по якій працює фонд для виділення грошової допомоги, яка була визначена в сумі 7 500 гривень.

Програма надання гуманітарної грошової допомоги від французької гуманітарної організації АКТЕД направлена на забезпечення базових потреб по підготовці до зими в закупівлі дров, брекетів, вугілля, газу для домогосподарств, які на момент реалізації програми проживають в селищах Городнянської громади, житло яких має значні зовнішні і внутрішні ушкодження, а також ушкодження системи опалення, що спричинені конфліктом в Україні.

Фонд визначає і додаткові критерії вразливості, що дають право на участь упрограмі надання грошової допомоги:

-домогосподарства, очолювані батьками-одинаками

-домогосподарства, які складаються з людей похилого віку або самотні люди похилого віку

-домогосподарства, які мають 3 і більше дітей та/або новонароджених дітей віком до 1 року

-домогосподарства з вагітними або жінками, що годують груддю

-домогосподарства, у складі яких є особи з інвалідністю 1-2 групи

Наявність наведених категорій є обов’язковою для участі у програмі, але не гарантує отримання допомоги. Одночасно хоч перевага надається саме тим громадянам, у кого є ушкодження житла, але “АКТЕД” має можливість включати до програми і найуразливіші категорії громадян, які не мали ушкоджень житла.

Таким чином поки що представниками гуманітарної організації «АКТЕД» схвалено приблизна половина наданих громадянами заявок. Всі, хто підпадає під категорії, визначені гуманітарною організацією «АКТЕД», отримають грошову допомогу в визначеному розмірі. Тим, хто з якоїсь причини не підпадає – у наданні кошті відмовлено. Співпраця з фондом триває.