Городнянська міська рада
Новини

Шановні працівники державної податкової служби!

Ураховуючи значну роль працівників державної податкової служби України в реалізації державної податкової політики в Україні Указом Президента установлено професійне свято – День податківця України, яке відзначатиметься щороку 2 липня. Професія податківця – одна з найвідповідальніших у нашому суспільстві, адже податки – це та розумна ціна, яку ми платимо, щоб жити у цивілізованому світі.

Податкова служба – основа соціально-економічного розвитку держави, вона забезпечує стійке фінансове наповнення державної скарбниці.

Важко переоцінити сьогодні роль податкової служби у забезпеченні функціонування правової демократичної держави з ринковою економікою. Високий професіоналізм, сумлінна служба, вірність своєму обов’язку, компетентність, відповідальність – це все риси сучасного українського податківця.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня податківця України!

У цей святковий день бажаю вам натхнення в роботі та примноження внеску в зміцнення позитивних тенденцій вітчизняної економіки, зичу всім вам добра, благополуччя, всіляких гараздів та подальших вагомих звершень на благо рідного народу, в ім’я України.

З повагою

Міський голова                                                                    Андрій Богдан