Городнянська міська рада
Новини

Безкоштовне навчання для безробітних

Запровадження обмежувальних карантинних заходів викликало стрімке поширення дистанційних форм діяльності, в тому числі й професійної, освітньої та інших. Зокрема й  Міжнародна освітня платформа Coursera виступила з ініціативою щодо надання безробітним різних країн світу безкоштовного доступу до своїх навчальних програм. Мета цієї ініціативи – допомогти працездатним особам, які втратили роботу, розвинути додаткові знання та навички для успішного працевлаштування.

            Coursera – це глобальна освітня платформа, яка пропонує користувачам в усьому світі доступ до безкоштовних онлайн-курсів від найкращих університетів світу. Це гуманітарні науки, психологія, підприємництво, економіка, IT-технології та багато іншого.

            До послуг зареєстрованих користувачів до 3800 онлайн-курсів та можливість здобути додаткові знання за 400 спеціалізаціями. Найпопулярніший формат навчання – курси від 4 до 6 тижнів, які включають відеолекції, тести, обговорення на форумах. Варто зазначити, що це міжнародна освітня платформа, тому матеріали для навчання викладені переважно англійською мовою.

            В рамках вказаної ініціативи безробітні особи за умови успішного проходження навчання зможуть безкоштовно (!) отримати сертифікати про закінчення відповідних навчальних курсів. Скористатись цією унікальною можливістю можна у разі зарахування слухачів на платформі до 30 вересня 2020 року та завершення навчання за обраними курсами до 31 грудня 2020 року.

            Якщо вас зацікавила дана інформація, звертайтеся до Городнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості  за тел. 23510, 21519    або  за адресою:

м. Городня, вул. Волковича, 24д .