Городнянська міська рада
Оголошення

                                            ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

Управління Служби безпеки України в Чернігівській області повідомляє про функціонування «ботів-акаунтів», які займаються підтримкою населення та безпечним переданням отриманих даних, а саме:

– офіційний бот Служби безпеки України у сервісі інтерактивного анонімного спілкування «Телеграм» «Війна 2022/Україна/Злочини окупантів/Трибунал» (https://t. me/russian_ war_tribunal_bot) . Також інформацію можна надати через сторінки в соцмережах: «Фейсбук» (https ://www./ facebook . com/SecurSerUkraine),  Instagram (https://bit.ly/instagramSSU), «Твіттер» (https://bit.ly/twitterSSU).

-офіційний портал Служби безпеки України у сервісі інтерактивного анонімного спілкування «Телеграм» «STOP Russans War (htpps://t.me/stop_russian_war_bot), функціонал боту дозволяє оперативно передати правоохоронцям інформацію про:

1-місця дислокації, пересування, обсяги військової техніки та особистого складу окупанта;

2-виявлення та фіксації неправомірних фактів проведення та примушування до прийняття участі у «псевдо референдумах» російської федерації на території України;

3-відомості, які будуть використані для проведення кібератак на інфраструктуру окупанта.

Крім того, можна скористатися цілодобовою гарячою лінією Управління Служби безпеки України в Чернігівській області (тел. 0462-676-208).