Городнянська міська рада
Новини

Шановні громадяни!

Городнянська об’єднана територіальна громада стала переможцем у конкурсі „Підтримка реформи місцевого самоврядування-впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної і Західної України”, що співфінансується Міністерством Закордонних Справ Республіки Польщі і реалізується Фондом Розвитку Місцевої Демократії (Польща) за участі регіональних партнерів в Україні — ГО “Європейський діалог” (Львів), “Творчий центр ТЦК” (Київ), Сіверський інститут регіональних досліджень (Чернігів), Бюро аналізу політики (Суми), Благодійна організація “Фонд регіонального та місцевого розвитку “Синергія”” (Полтава).

Починаючи з липня 2018 року і до червня 2019 року ми спільно будемо розробляти  Концепцію стратегій розвитку Городнянської ОТГ

Хочеться звернути увагу на особливу важливість залучення громадськості до процесу стратегічного планування, адже врахування думки кожного мешканця нашої громади є запорукою її сталого розвитку.

Тому першим етапом розробки Стратегії  розвитку Городнянської ОТГ є визначення складу Робочої групи. Створення групи і її персональний склад буде оформлене відповідним розпорядженням керівництва громади.

До складу Робочої групи повинні входити представники трьох головних секторів громади (всього 20-40 осіб):

адміністративний сектор: керівництво громади, депутати, працівники органу місцевого самоврядування, директори закладів освіти і культури, керівники медичних закладів, комунальних підприємств, представники інших установ громади;

бізнес сектор: місцеві підприємці та представники їх об’єднань, представники великих фірм/працедавців;

громадський сектор – мешканці, в т.ч.: представники громадських організацій, ОСББ/ОСН, спортивних та культурних організацій, парафій різних віросповідань, пенсіонери, молодь, місцеві лідери;

інші партнери: наприклад, представники сусідніх громад і населених пунктів (особливо у випадку запланованого приєднання до громади нових населених пунктів), представники обласної або районної адміністрації і т.п.

Запрошуємо осіб, зацікавлених у розробці та написанні Стратегії  розвитку Городнянської ОТГ до складу Робочої групи.

Просимо бажаючих до 8 серпня 2018 року надіслати на електронну адресу gormr@ukr.net свої відомості та контакти згідно форми, що додається.

Форма для заповнення