Городнянська міська рада
Новини

      ШАНОВНІ ГОРОДНЯНЦІ!      Війна веде свій страшний лік і ми знову приголомшені болючою втратою.       Завтра, 17 січня, об 11.00 годині на тому ж місці – біля скверу «Гармати» знову зустрічаємо загиблого Героя Максима КИСЛОВА, який повертається додому з поля бою на щиті.


      Максим був мобілізований 16 вересня 2023 року. Йому було 39 років, коли він залишив свою непросту роботу в бюро надання ритуальних послуг ФОП «Мокрій»  і натомість звичних для рук інструментів узяв зброю. Він не шукав шляхів ухиляння від необхідної країні служби – просто став до лав захисників, щоб рятувати нас усіх від окупантів. Хоча, як і у всіх, у нього була робота, сім’я і дві маленькі донечки трьох і двох років від народження.

     Навряд чи малята ще здатні зрозуміти, що проклята війна забрала в них найдорожче – татка, який загинув 10 січня 2024 року під Старомайорським, що у Волноваському районі Донецької області.  Але коли вони виростуть, їм розкажуть, що їхній татко був справжнім Героєм. І ми з вами повинні зберегти ту святу пам’ять про всіх, хто кладе свої життя на вівтар Перемоги.

     Відспівування Героя відбудеться о 12.00 годині в церкві Василія Великого. Ховатимуть Максима на кладовищі «Піски».  

      Завтра, 17 січня, в громаді оголошено Днем жалоби на знак скорботи за воїном Максимом Кисловим – сином Городнянщини, яка втрачає своїх кращих дітей в цій пекельній і жорстокій війні.